O nas

Czy Państwo też uwielbiają słodkości? Jeśli tak, zapraszamy do Królestwa Cukierków!

Królestwo Cukierków to miejsce, w którym królują pyszne łakocie. Każdy wyrób z Królestwa Cukierków został stworzony ręcznie z użyciem najwyższej jakości świeżych składników. Bez względu na to, czy lubią państwo eksperymentować z owocowymi nutami, czy wolą klasyczny smak czekolady, szeroki wybór łakoci dostępnych w Królestwie Cukierków z pewnością zadowoli Państwa podniebienia.

Wierzymy, że nasi Klienci zasługują na królewskie traktowanie. Właśnie dlatego wszystkie wyroby poddajemy rygorystycznym testom jakościowym i smakowym przed dopuszczeniem ich do sprzedaży. Następnie pakujemy cukierki w estetyczny sposób, korzystając z minimalistycznych, lecz stylowych pudełeczek. Dopiero tak przygotowane klejnoty z Królestwa Cukierków trafiają w Państwa ręce.

Każdy produkt z Królestwa Cukierków reprezentuje własną domenę smaku. Kwaśna kawa postawi Państwa kubki smakowe na głowie, a migdały w glazurze pistacjowej rozpieszczą podniebienie. Jeśli chcą Państwo podarować komuś słodki prezent, produkty z Królestwa Cukierków będą doskonałym wyborem.

Z Królestwem Cukierków każdy moment może być wyjątkowy. Nasi Klienci zawsze wracają po więcej!

Nasza misja

Łakocie, słodkości i inne przyjemności są niewątpliwie pyszne, ale są też czymś więcej niż tylko sposobem na zaspokojenie chwilowej zachcianki. W Królestwie Cukierków rozumiemy, że nasi mali ambasadorzy zbliżają do siebie rodziny, jednoczą zakochanych i poprawiają atmosferę w każdym miejscu. Produkty z Królestwa Cukierków to symbole miłości, troski i wdzięczności. Brzmi zbyt dobrze? Wystarczy otworzyć opakowanie łakoci z Królestwa Cukierków, by przekonać się, że to prawda! Uśmiech i pogoda ducha gwarantowane! Mistrzowskie opanowanie receptur cukierniczych i dostęp do pierwszorzędnych składników umożliwiają nam tworzenie doskonałych przysmaków.

Mają Państwo ochotę na coś słodkiego? Znamy to uczucie!

Kilka słów od właściciela

Pierwsze wrażenia smakowe po spróbowaniu cukierka czy innego słodkiego przysmaku zawsze przenoszą mnie w przeszłość, do czasów, gdy byłem dzieckiem godzinami czekającym na porę obiadową, po której mama otwierała kredens – miejsce skrywające zapas czekoladek i pysznych łakoci. Jako dzieci to właśnie na ten czas pod koniec dnia czekaliśmy najbardziej. Nasz kredens nie był wystawny, ale zawsze bogato zaopatrzony w najbardziej egzotyczne rodzaje cukierków, o jakich mogło marzyć dziecko. Kiedy odwiedzający nas goście widzieli te zapasy, sami wspominali ciepłą atmosferę bożonarodzeniowych poranków, którą pamiętali z dzieciństwa.

Królestwo Cukierków to próba odtworzenia kredensu z czekoladkami mojej mamy. Żywimy nadzieję, że odkrywanie słodkich przyjemności przyniesie Państwu tyle radości co nam, gdy byliśmy mali!

Wypróbuj już dzisiaj! Przeglądaj smakowitą kolekcję Królestwa Cukierków.

Tworzone z sercem,
wyjątkowe słodycze dla smakoszy

23

Kolekcja cukierków

4

Kategorie